Niezawodne metody płatności w kasynie online

krypto

Branża hazardowa jest dziś preferowaną formą rozrywki dla milionów ludzi. Postęp w technologii mobilnej umożliwia każdemu natychmiastowy dostęp do setek kasyn. W 2020 roku smartfony posiadało już 3,5 miliarda osób. To pokazuje, że hazard online nie jest już obszarem zarezerwowanym dla malutkiej grupki graczy.

Szybkość płatności również nie jest problemem, jakim trzeba się martwić w kasynie online. Możesz błyskawicznie wybrać jeden z najlepszych dostępnych trybów płatności i znaleźć kasyna z natychmiastowymi wypłatami.

Oto niektóre z najlepszych opcji płatności w kasynie online:

Neteller

Neteller i Skrill to giganci płatności online. Neteller jest w stanie realizować duże transakcje pieniężne w krótkim czasie. W 2005 roku firma dokonała transakcji na ponad 80% gotówki hazardowej w branży. Z tego powodu musiała zapłacić rządowi USA około 300 milionów dolarów, aby wydostać się z kłopotów.

Obecnie Neteller – z siedzibą na Wyspach Brytyjskich – nie obsługuje już rynku amerykańskiego. Poza tym firma nie zarabia tak dużo gotówki, jak wcześniej. Jednak wciąż pozostaje jedną z niezawodnych metod płatności w kasynie.

Skrill

Skrill jest największym rywalem Netellera w branży płatności online. Z racji tego, że firmę reguluje Financial Service Authority, jest to jedna z najbezpieczniejszych usług płatności online. Więcej kasyn online akceptuje Skrill niż Neteller.

Przelew bankowy

Przelew bankowy to opcja płatności offline, ale wiele kasyn online ją akceptuje. Możesz tu skorzystać z lokalnego banku lub specjalistycznej kasy. Te dwie opcje sprawiają, że ta metoda płatności jest bardzo preferowana wśród graczy, którzy bardziej ufają usługom płatności offline niż alternatywom online. Przelew bankowy jest stosunkowo drogi, ale gwarantuje użytkownikom wypłaty z hazardu.

Western Union

Western Union może realizować transakcje online. Aczkolwiek, oferuje również dwa rozwiązania płatności offline. Ze względu na unikalne cechy, ta metoda płatności jest odpowiednia dla potrzeb klienta, jeśli chce przelać środki, odwiedzając punkt stacjonarny Western Union, wypełniając standardowe formularze albo korzystając z telefonu komórkowego.

eCheck

eCheck działa tak samo jak czeki papierowe. Jedyna różnica, jak sama nazwa wskazuje, polega na tym, że e-czeki są elektroniczne.

Portfele krypto

Natomiast kasyna z szybką wypłatą akceptują kryptowalutę jako środek płatniczy, a większość z nich używa Bitcoina. Ta cyfrowa waluta została wprowadzona w 2011 roku i możesz jej używać do anonimowego kupowania szerokiej gamy produktów i usług online.

Ethereum to kolejna kryptowaluta, która zyskuje na popularności w branży kasyn online. Podobnie jak Bitcoin, możesz przekonwertować ją na lokalną walutę za pośrednictwem rynku kryptowalut peer-to-peer.

Visa

Visa zachowała swoją pozycję jako najbardziej zaufany sposób płatności na całym świecie. Jest akceptowana niemal we wszystkich kasynach online. W związku z tym, jeśli z przyjemnością korzystasz z karty kredytowej, aby realizować swoje transakcje online, Visa uchroni cię przed oszustwami i innymi niebezpieczeństwami czyhającymi w sieci. Niektórzy gracze decydują się również na korzystanie z podobnej opcji, jaką jest MasterCard.

Końcowe przemyślenia

Czy starasz się znaleźć kasyna online, które udostępniają twoje ulubione metody płatności? Nie będzie to zbyt twardy orzech do zgryzienia. Faktem jest, że wiele kasyn online oferuje różnorodne metody płatności, dzięki czemu zadowalają prawie wszystkich graczy.